پاکان لاندری

سفید شویی در اهواز

شستن پارچه‌های سفید زمانی که لکه‌دار شده‌اند کار پر ریسکی است. چرا اگر جنس پارچه مرغوب نباشد رنگ آن تیره‌تر شده و کدر می‌شود. اما زمانی که سفید شویی البسه و پارچه‌های خود را به پاکان لاندری بسپارید، هیچ ریسکی برایتان وجود نخواهد داشت. سفید شویی در اهواز با کیفیت بالا و با استفاده دستگاه‌های فوق پیشرفته پارچه‌ها را همچون روز اول سفید و براق می‌کند. اگر قصد شستن لباس‌های سفید، روتختی، ملحفه و… را دارید، همین الان از طریق تماس یا واتس‌اپ با پشتیبانان خشکشویی ارتباط بگیرید تا با ارسال پیک رایگان درب منزل سفارش شما را ثبت نمایند و درب منزل هم تحویل دهند.

بهترین سفیدشویی اهواز

خدمات سفید شویی در اهواز

خدمات سفید شویی در اهواز تنها مختص لباس و ملحفه نیست. شما می‌توانید هر لباس سفیدی که دارید جهت شستن و اتو کردن به پاکان لاندری بسپارید. از لباس عروس گرفته تا سایر لباس‌های مجلسی با هر جنس پارچه و لکه‌ای که باشد به صورت کامل تمیز شده و به شما تحویل داده می‌شود. پاکان لاندری خدمات خشکشویی آنلاین را هم بدون محدودیت برای لباس‌های مردانه و زنانه ارائه می‌دهد. تمیزی و لطافت را با ما تجربه کنید.

مزیت سفید شویی پاکان لاندری

اگر وسواس دارید و نمی‌توانید لباس‌های سفیدتان را به یک سفید شویی در اهواز بدهید، از طرفی امکان شستن آن در خانه را هم ندارید، نگران نباشید. چرا که پاکان لاندری خدماتی همچون تک شویی و جدا شویی هم دارد و لباس شما را به صورت تکی تمیز کرده و تحویل می‌دهد. از دیگر مزیت‌های این خشکشویی آنلاین در اهواز پیک رایگان رفت و برگشتی برای سفارشات درون شهری است. شستن پارچه‌ها با شوینده‌های قوی و باکیفیت، استفاده از دستگاه‌های پیشرفته و شیوه‌های جدید از دیگر مزیت‌های آن است که موجب محبوبیت این مجموعه در بین مردم شده است.

قیمت خدمات شستشوی سفید شویی

اگر به دنبال خشکشویی لباس عروس در اهواز یا سفیدشویی و… هستید، پاکان لاندری بهترین گزینه انتخابی برای شما خواهد بود. چرا که کلیه خدمات آن با بهترین کیفیت و البته ارزان‌ترین قیمت طبق نظر اتحادیه انجام می‌شود. ما کیفیت را با بهترین قیمت در اختیار مشتریان قرار می‌دهیم. البته اگر سفارش فورس داشته باشید که بخواهید چند ساعته به شما تحویل شود، باید هزینه بیشتری پرداخت نمایید که زیاد نیست. هرچه حجم سفارشات سفید شویی شما بیشتر باشد، از تخفیف ویژه‌ای هم برخوردار خواهید شد. البته لازم به ذکر است که عوامل مختلفی همچون جنس پارچه، طرح و مدل لباس و… بر تعیین قیمت سفیدشویی آن مؤثر خواهد بود و به همین خاطر نمی‌توان قیمت دقیقی برای آن اعلام کرد.

سرویس سفید شویی در اهواز

خدمات ما در اهواز

تمامی سفارشات خشکشویی و اتوشویی دریافت‌شده در پاکان لاندری، به وسیله به‌ روزترین دستگاه‌ها و تخصصی‌ترین مواد شوینده شسته می‌شوند. در ادامه برخی از خدمات اتوشویی این مجموعه را مشاهده می‌کنید.

مشتریان راضی ما

پیام‌های مهرانگیز شما

ارتباط با ما

آدرس دفتر مرکزی پاکان لاندری

پاسخ به سوالات مشتریان ما

آیا لکه بری انجام می دهید؟

بله، با استفاده از دستگاه های پیشرفته هر لکه ای که روی لباس وجود داشته باشد بدون آسیب به بافت آن تمیز خواهد شد.

آیا خدمات سفید شویی فوری هم انجام می شود؟

 بله، خدمات سفیدشویی لباس عروس، روتختی و ملحفه، البسه و… در سریع ترین زمان انجام می شود.

آیا تضمینی برای حفظ کیفیت پارچه ها وجود دارد؟

بله، کلیه خدمات  سفید شویی در پاکان لاندری به صورت تضمینی انجام می­شود.

آیا می توانم سفید شویی را در خانه انجام دهم؟

خیر، چرا که برای سفیدشویی نیاز به مواد سفیدکننده خواهید داشت که احتمال حساسیت آن وجود دارد و ممکن است به بافت پارچه هم صدمه بزند. بهتر است این کار را به اهل فن بسپارید.

ثبت سفارش تلفنی

جهت دریافت خدمات خشکشویی همین حالا با ما تماس بگیرید