پاکان لاندری

خشکشویی کفش در اهواز

در دنیای امروزی که افراد مشغله زیادی دارند، بهره گیری از یک مرکز خشک شویی جهت شستن البسه و کفش، موهبت بزرگی به شمار می‌آید. پاکان لاندری یکی از معتبرترین خشکشویی های شهر اهواز است. در صورتی که ساکن این شهر و یا مناطق اطراف آن هستید می‌توانید کار خشکشویی تخصصی کفش در اهواز را به این مرکز سپرده و از بابت حفظ کیفیت و شستشوی دقیق کفش ها، اطمینان خاطر داشته باشید.

خشکشویی کتانی و پوتین در اهواز

خدمات خشکشویی کفش در اهواز

در اغلب موارد افراد می‌توانند با استفاده از محلول‌های خانگی یا شوینده‌های شیمیایی، کفش خود را بشویند؛ اما در بیشتر این موارد فقط رویه کفش به خوبی تمیز شده است. در حالی که به احتمال زیاد لایه‌ های داخلی اسفنجی و پنبه‌ای کفش آن طوری که باید، تمیز نشده اند. این لایه ها به خاطر تعرق زیاد پا، محیط‌ مناسبی برای رشد باکتری‌ها و میکرو اورگانیسم‌ها بوده که ضمن تهدید جدی سلامت پاها، باعث تولید بوی بسیار نامطبوع کفش نیز می‌شوند. لذا بهترین گزینه برای شست و شوی مطمئن کفش، استفاده از خدمات خشک شویی کفش است.

پاکان لاندری با امکان سفارش آنلاین خشکشویی کفش در اهواز، شست و شوی انواع کفش کتانی، پوتین، بوت، نیم بوت، چکمه و خدمات  خشکشویی کفش مجلسی در اهواز در جنس‌های مختلف چرم، جیر، نبوک، کتانی، برزنت و … را در اسرع وقت و با بهترین کیفیت انجام می دهد.

مزیت خشکشویی کفش پاکان لاندری

پاکان لاندری یکی از مراکز معتبر برای خشکشویی کتانی در اهواز است. شست و شوی کفش در خشکشویی پاکان، از هر لحاظ برای مشتریان عزیز اهوازی بسیار با صرفه‌ است؛ از یک سو تعرفه و هزینه‌های خدمات این مرکز بسیار مناسب است و از سوی دیگر ضمن پاکیزگی و شست و شوی کامل کفش، رنگ، بافت و شکل آن از هرگونه آسیب در امان خواهد بود. علاوه بر این، شما می توانید هر زمان که نیاز داشتید کفش خود را به این خشکشویی اهواز سپرده و در اسرع وقت تحویل بگیرید.

قیمت خدمات شست و شوی کفش

همان طور که قبلا هم گفته شد، شست و شوی کفش ها با ماشین لباسشویی دارای مشکلاتی است. تمیز نشدن کامل کفش ها و از بین نرفتن میکروب ها و قارچ‌ها، از مهم ترین این معضلات هستند. برای اجتناب از چنین مسائلی، می توان از خشکشویی ها استفاده کرد. برای کسانی که از این خدمات استفاده می کنند، میزان تعرفه‌ها اهمیت زیادی دارد؛ اما باید توجه کنید که قیمت  خشکشویی کفش در اهواز در همه جا یکسان و ثابت نبوده و به عوامل مختلفی وابسته می باشد.

هزینه خشکشویی کفش مجلسی در اهواز

بهترین خشکشویی کفش در اهواز

استفاده از خشکشویی برای شست‌وشوی کفش، توصیه افرادی است که به سلامتی کفش و پای خود اهمیت می‌دهند. در خشکشویی ها، کفش‌ها در ماشین‌های مخصوص شست و شو قرار گرفته و با مواد شوینده مخصوص که به همین منظور تولید شده‌اند، تمیز می‌شوند. با استفاده از این روش کمترین آسیب متوجه کفش‌ها خواهد شد. علاوه بر این، داخل کفش نیز تمیز شده و عاری از هرگونه میکروب و قارچ می‌گردد. در حال حاضر، بهترین مرکز خشک شویی اهواز، پاکان لاندری می‌باشد که با به کارگیری تجهیزات به روز و مواد شوینده و لکه بر تخصصی، بهترین سرویس خشکشویی کفش در اهواز را ارائه می‌دهد.

نکات شست‌وشوی کفش

از آنجایی که نحوه دوخت، جنس و مدل انواع کفش با یکدیگر متفاوت است، لذا روش نگهداری و شست‌وشوی آن‌ها نیز با هم فرق می‌کند. در حالت کلی شستن کفش‌ها دارای اصولی است که برخی از آنها عبارت‌اند از:

  • با استفاده از مایع سفید کننده، می‌توانید لکه‌های روی کفش سفید را از بین ببرید.
  • کفش‌های مخملی را باید با شوینده‌های خشک تمیز کنید.
  • اگر کفش دارای رویه توری باشد، آن را داخل یک کیسه پارچه‌ای سفید گذاشته و سپس در ماشین لباسشویی بی اندازید.
  • هنگام شست‌وشوی کفش با ماشین لباسشویی، دمای آب باید سرد باشد.
  • اگر کفش شما سفیدک زده، از محلول مساوی آب و سرکه‌ها برای از بین بردن شوره‌ها استفاده نمایید.
  • برای تمیز کردن و کمک به نو ماندن کفش کتانی، مخلوط نشاسته و آب را روی کفش اسپری کنید.
  • جهت پاک کردن کفش‌های کتانی، یک مسواک آغشته به شامپو فرش را به کار ببرید.
  • لکه‌های قیر یا چربی را با استون از بین ببرید.

برای اطمینان از پاکیزگی کامل کفش‌ها و جلوگیری از وارد شدن آسیب به آن‌ها، توصیه می‌شود حتماً از خشکشویی برای شستن کفش خود استفاده کنید.

خدمات ما در اهواز

تمامی سفارشات خشکشویی و اتوشویی دریافت‌شده در پاکان لاندری، به وسیله به‌ روزترین دستگاه‌ها و تخصصی‌ترین مواد شوینده شسته می‌شوند. در ادامه برخی از خدمات اتوشویی این مجموعه را مشاهده می‌کنید.

مشتریان راضی ما

پیام‌های مهرانگیز شما

ارتباط با ما

آدرس دفتر مرکزی پاکان لاندری

پاسخ به سوالات مشتریان ما

آیا لکه بری کفش انجام می‌دهید؟

بله- تمامی خدمات شست و شوی کفش اعم از لکه بری در پاکان لاندری ارائه می شود.

آیا خدمات شست و شوی کفش فوری هم انجام می شود؟

بله- سفارشات خشکشویی فوری کفش یکی از خدمات پاکان لاندری است.

آیا تضمینی برای حفظ کیفیت کفش وجود دارد؟

بله- جهت اطمینان خاطر مشتریان عزیز، حفظ کیفیت کالا را در حین شست و شو تضمین می کنیم.

آیا می توانم کفش خود را با ماشین لباسشویی بشویم؟

به هیچ وجه توصیه نمی شود. علاوه بر اینکه ممکن است کفش‌ها به طور کامل تمیز نشوند، بلکه حتی ممکن است در اثر استفاده از مواد نامناسب آسیب نیز ببینند.

ثبت سفارش تلفنی

جهت دریافت خدمات خشکشویی همین حالا با ما تماس بگیرید