سوالات متداول

سوالات متداول شما عزیزان

چگونه به پاکان لاندری اعتماد کنم؟

پاکان لاندری با سالها تجربه در ارائه خدمات خشکشویی و در اختیار داشتن بهترین تیم ها در زمینه های فنی و اجرایی توانسته است راحتی، آسایش و کیفیت را با بهترین قیمت ها به شما مشتریان به ارمغان بیاورد.

نحوه پرداخت در پاکان لاندری چگونه است؟

برای راحتی شما، خشکشویی آنلاین پاکان لاندری دو روش پرداخت در نظر گرفته است:

  1. پرداخت آنلاین: با استفاده از کارت های عضو شتاب در هر کجا که هستید می توانید پرداخت خود را انجام دهید.
  2. پرداخت در محل: تیم پاکان لاندری با در اختیار داشتن دستگاه کارتخوان در هنگام مراجعه به شما کمک میکند تا پرداخت راحتی داشته باشید و یا می توانید بصورت نقدی پرداخت خود را انجام دهید.
پاکان لاندری چگونه کار می کند؟

پاکان لاندری با پیک رایگان لباس های شما را می گیرد، توسط بهترین دستگاه های خشکشویی می شوید و اتو می کند و در آخر بصورت کاملا رایگان لباس های تمیزتان را تحویلتان می دهد.

اگر از کیفیت خدمات لباس راضی نبودم چکار باید کنم؟

در اولین فرصت از طریق شماره پاکان لاندری با واحد ارتباط با مشتریان تماس بگیرید. مطمئن باشید که همکاران ما مشکل شما را حل خواهند کرد.

زمان دریافت و تحویل لباس ها در سفارش تلفنی به چه صورت است؟

شما می‌توانید در حین تماس زمان دلخواه خود را انتخاب کنید.

حداقل مقدار سفارش گذاری چه قدر است؟

هیچ محدودیتی برای سفارش‌گذاری وجود ندارد.

آیا محدودیتی در نوع پارچه وحود دارد؟

در حین سفارش کارشناس ما در این زمینه به شما مشاوره خواهد داد. در صورتیکه امکان شست‌وشوی لباس شما نباشد، به شما اعلام خواهد شد.

به چه کسانی تخفیف تعلق میگیرد؟

بستگی به حجم سفارش شما داره با ما تماس بگیرید کارشناس ما بررسی میکنه و اگر شامل تخفیف باشه بهتون میگه علاوه بر اون تخفیفات فصلی هم داریم روی سایت اعلام میکنیم. در این صفحه در مورد شرایط تخفیف ها به طور کامل گفته ایم.