پاکان لاندری

خشکشویی کت و شلوار در اهواز

معمولاً کت و شلوار لباس‌های گران قیمتی هستند که شست‌وشوی نادرست و اتوکشی نامناسب، می‌تواند آسیب‌های جدی و زیادی به آن‌ها بزند. اگر برای این مسئله نیاز به یک خشکشویی حرفه‌ای دارید، پاکان لاندری شست‌وشوی انواع کت و شلوار را به صورت تخصصی انجام می‌دهد. این مجموعه با بهترین دستگاه‌ها تجهیز شده است و می‌تواند انواع کت و شلوار با جنس‌ها و آسترهای مختلف را در سریع‌ترین زمان ممکن خشکشویی کند. در این خشکشویی اهواز، روش شستشو با توجه به تگ لباس و جنس پارچه انتخاب می‌شود و اگر بخواهید، می‌توانید لباس‌هایتان را به صورت تک شویی نیز به آن‌ها بسپارید.

خدمات شستشوی کت و شلوار در اهواز

خدمات خشکشویی کت و شلوار در اهواز

شستشوی انواع کت و شلوار با جنس پارچه‌های مختلف، در پاکان لاندری به صورت حرفه‌ای و با توجه به حساسیت‌های هر لباس، انجام می‌شود. این خشکشویی اهواز، کیفیت کار خود را کاملاً ضمانت می‌کند و لباس‌ها را دم در از شما تحویل می‌گیرد و در سریع‌ترین زمان ممکن، آن را دم درب منزلتان به شما تحویل می‌دهد. شما می‌توانید خدمات مختلفی مانند تک شویی کت و شلوار، شستشوی اختصاصی لباس‌های شخصی و خانوادگی و بسیاری از خدمات دیگر را از این خشکشویی دریافت کنید. قیمت آن نیز به صرفه است و کار شستشو را با بهترین و به‌روزترین تجهیزات انجام می‌دهند. اگر می‌خواهید کت و شلوار خود را بهتر از روز اول و در سریع‌ترین زمان ممکن تحویل بگیرید، با ما تماس حاصل نمایید

مزیت خشک شویی کت و شلوار پاکان لاندری

ازجمله مزایای خشکشویی کت و شلوار، توانایی آن در از بین بردن لکه‌هایی است که بسیار سخت پاک می‌شوند. الیاف طبیعی و ظریف، به راحتی خشک می‌شوند، اما می‌توانند با شستن در آب تغییر رنگ داده، جمع شوند و حتی رنگ یا شکل اصلی خود را از دست بدهند. آب می‌تواند با تورم و کشش الیاف، به پارچه‌های ظریف آسیب برساند و در نتیجه ساختار آن‌ها را در طول فرایند تمیز کردن تغییر دهد. در واقع با توجه به جنس، میزان کارشدگی و نوع لکه‌ای که روی لباس است، قیمت خشکشویی کت و شلوار در اهواز مانند سایر نقاط ایران متفاوت خواهد بود.

قیمت خشکشویی کت و شلوار در اهواز

ازجمله مزایای خشکشویی کت و شلوار، توانایی آن در از بین بردن لکه‌هایی است ک  بسیار سخت پاک می شوند. الیاف طبیعی و ظریف، به راحتی خشک می‌شوند، اما می‌توانند با شستن در آب تغییر رنگ داده، جمع شوند و حتی رنگ یا شکل اصلی خود را از دست بدهند. آب می‌تواند با تورم و کشش الیاف، به پارچه‌های ظریف آسیب برساند و در نتیجه ساختار آن‌ها را در طول فرآیند تمیز کردن تغییر دهد. در واقع با توجه به جنس، میزان کارشدگی و نوع لکه‌ای که روی لباس است، قیمت خشکشویی کت و شلوار در اهواز مانند سایر نقاط ایران متفاوت خواهد بود.

نوع خدمات
قیمت
خشکشویی و اطوکشی کت و شلوار
۳۶٫۰۰۰ تومان
اطوکشی کت و شلوار
۲۷٫۰۰۰ تومان

برای اطلاع از آخرین قیمت ها تماس بگیرید

بهترین خشکشویی برای کت و شلوار در اهواز

وقتی نوبت به خشک‌شویی کت شلوار می‌رسد، بهتر است درباره خشک‌شویی‌های کت و شلوار اهواز در گوگل جستجو نمایید. همان‌طور که در بالا اشاره شد، بهتر است اگر در هوای مرطوب اهواز زندگی می‌کنید، لباس رسمی خود را بعد از هر بار استفاده، به یک خشکشویی معتبر بسپارید. این موضوع در مورد خشکشویی لباس مجلسی هم صدق می‌کند. فراموش نکنید که تعداد این مراکز بسیار زیاد است، ولی باید به جایی مراجعه کنید که شستشوی کت و شلوار را به صورت حرفه‌ای انجام می‌دهند.

با توجه به قیمت‌های بالای لباس‌های شیک و رسمی و خشک شویی لباس مجلسی، باید برای پیدا کردن بهترین خشکشویی کت و شلوار اهواز وقت بگذارید، ممکن است این مسئله مهم به نظر نرسد، ولی اگر یک‌بار بعد از تحویل کار با کت و شلوار آسیب دیده مواجه شوید، حتماً به اهمیت آن پی می‌برید. اگر به دنبال بهترین خشکشویی کت و شلوار در اهواز می‌گردید، پیشنهاد ما به شما خشکشویی پاکان است. دلیل پیشنهاد خود را در ادامه مطلب توضیح خواهیم داد.

خدمات ما در اهواز

تمامی سفارشات خشکشویی و اتوشویی دریافت‌شده در پاکان لاندری، به وسیله به‌ روزترین دستگاه‌ها و تخصصی‌ترین مواد شوینده شسته می‌شوند. در ادامه برخی از خدمات اتوشویی این مجموعه را مشاهده می‌کنید.

مشتریان راضی ما

پیام‌های مهرانگیز شما

ارتباط با ما

آدرس دفتر مرکزی پاکان لاندری

پاسخ به سوالات مشتریان ما

آیا برای کت و شلوار لکه بری هم انجام می‌شود؟

بله، با توجه به نوع لکه لباس شما، برنامه شستشو در یک خشکشویی حرفه‌ای متفاوت است. برای مثال لکه‌های روغن روی کت و شلوار، باید در یک محلول حل شوند تا از بین بروند.

آیا می‌توانم شستشوی کت و شلوار را در خانه انجام دهم؟

به طور قطع می‌توانیم به شما بگوییم نه. درواقع اگر قصد خرید یک کت و شلوار جدید دارید یا می‌خواهید از این کت و شلوار برای همیشه خداحافظی کنید، این کار را انجام دهید. درواقع شسته نشدن کت و شلوار، بهتر از شستشوی آن در خانه است.

آیا تضمینی برای حفظ کیفیت کت و شلوار وجود دارد؟

بله، اگر به یک خشکشویی حرفه‌ای کت و شلوار بروید، مطمئناً زمانی که رسید لباس را به شما تحویل می‌دهند، کیفیت کت و شلوار را هم تضمین می‌کنند.

آیا در پاکان لاندری خدمات پتو شویی فوری هم انجام می شود؟

بله- برای مواردی که مشتری به لحاظ زمانی در مضیقه است، امکان شست و شوی فوری وجود دارد.

آیا پاکان لاندری سرویس دریافت و تحویل دارد؟

بله، ما سرویس پیک داریم و لباسهای شما را از درب منزل تحویل میگیریم خشکشویی میکنیم و درب منزل تحویل می دهیم.

ثبت سفارش تلفنی

جهت دریافت خدمات خشکشویی همین حالا با ما تماس بگیرید