پاکان لاندری

خشکشویی دشداشه در اهواز

 دشداشه جز لباس های حساسی است که نمی توانید به راحتی آن را در خانه بشویید. نگران نباشید، پاکان لاندری با ارئه خدمات خشکشویی دشداشه کار شما را راحت کرده است. کافی است با شماره تماس های درج شده در سایت ارتباط بگیرید و شستشوی دشداشه خود را به پاکان لاندری بسپارید تا همچون روز اول آن را تمیز کرده و اتوشویی کند. پیک رایگان پاکان لاندری سفارش شما را در محل تحویل گرفته و در آدرس دلخواهتان هم تحویل خواهد داد.

شستشوی دشداشه اهواز

خدمات خشکشویی دشداشه در اهواز

فرقی نمی کند دشداشه شما از چه جنس پارچه ای است. تترون یا تایوانی، زبده یا … در هر صورت سفارش شما خشکشویی شده و در صورت وجود لکه در آن، عملیات لکه برداری هم روی دشداشه انجام خواهد شد. در نهایت به صورت اتوشویی شده بدون کوچک ترین چروک به شما تحویل داده می شود. پاکان لاندری انواع دشداشه های ایرانی، کویتی، عراقی و… را با بالاترین کیفیت تمیز کرده و در کم ترین زمان به شما تحویل می دهد.

مزیت خشک شویی دشداشه پاکان لاندری

رضایت شما و پاکیزگی لباس هایتان هدف اصلی پاکان لاندری است. کارشناسان ما تلاش می کنند تا در سریع ترین زمان سفارش شما را آماده و تحویل دهند. از مهم ترین مزیت های خشکشویی دشداشه پاکان لاندری تحویل یک ساعته آن است. شتشوی دشداشه شما در کمتر از یک ساعت انجام شده و با استفاده از پیک رایگان درب منزل تحویل داده می شود. استفاده از تجهیزات مدرن و پیشرفته، مواد شوینده مرغوب و همچنین شست و شوی خانوادگی و تک شویی نیز از دیگر مزایای پاکان لاندری است. تمامی خدمات این خشکشویی هم با ارزان ترین قیمت انجام می شود.

هزینه شستشوی دشداشه  

اگر به دنبال یک خشکشویی دشداشه با قیمت مناسب در اهواز هستید دا شستشوی دشداشه خود را به آن بسپارید، پاکان لاندری بهترین گزینه برای شما خواهد بود. قیمت های این خشکشویی تحت نظر اتحادیه بوده و با توجه به کیفیت درجه یکی که ارائه می دهد، از قیمت مناسب و ارزانی برخوردار است. البته در صورت داشتن سفارشات زیاد می توانید از تخفیفات ویژه پاکان لاندری هم بهره مند شوید. ناگفته نماند که برای سفارش فوری و تحویل در کم تر از یک ساعت باید هزینه بیشتری پرداخت نمایید.

بهترین خشکشویی دشداشه در اهواز  

خشکشویی های بسیاری در اهواز وجود دارد که عمل دشداشه شویی را انجام می دهند، اما هیچ یک از آن ها به پای پاکان لاندری نمی رسد. چرا که خشکشویی پاکان لاندری از مواد شوینده عالی متناسب با جنس دشداشه استفاده می کند. تجهیزات بروز آن دمای شستشو را هم تنظیم می کند تا هیچ آسیبی به بافت لباس شما وارد نشود. با خاطری آسوده شستشوی دشداشه های خود را به پاکان لاندری بسپارید.

خدمات ما در اهواز

تمامی سفارشات خشکشویی و اتوشویی دریافت‌شده در پاکان لاندری، به وسیله به‌ روزترین دستگاه‌ها و تخصصی‌ترین مواد شوینده شسته می‌شوند. در ادامه برخی از خدمات اتوشویی این مجموعه را مشاهده می‌کنید.

پاسخ به سوالات مشتریان ما

آیا لکه بری دشداشه انجام می دهید؟

بله، هر نوع لکه ای روی دشداشه وجود داشته باشد با استفاده از روش های لکه بری مدرن از بین خواهیم برد.

آیا خدمات شستشوی دشداشه فوری هم انجام می شود؟

 بله، سفارش شست و شوی دشداشه فوری در کمتر از یک ساعت انجام می شود.

آیا تضمینی برای حفظ کیفیت دشداشه ها وجود دارد؟

بله، تمامی خدمات پاکان لاندری به صورت تضمینی ارائه می شود.

آیا می توانم دشداشه را با ماشین لباس شویی بشویم؟

خیر، چرا که احتمال آسیب رسیدن به بافت لباس وجود دارد. بهتر است این کار را به متخصصین در خشکشویی دشداشه بسپارید.

ارتباط با ما

آدرس دفتر مرکزی پاکان لاندری

ثبت سفارش تلفنی

جهت دریافت خدمات خشکشویی همین حالا با ما تماس بگیرید