پاکان لاندری

خشکشویی روفرشی در اهواز

روفرشی‌ها به منظور محافظت از فرش در برابر کثیفی‌ها استفاده می‌شود که در همه خانه‌ها حضور دارد. به واسطه استفاده روز مره ممکن است زود به زود کثیف شود و شستن آن در خانه کار ساده ای نیست. چرا که هنگام خیس خوردن با آب بسیار سنگین می‌شود و لباسشویی‌های خانگی هم توان خشکاندن و شستن آن را ندارند. کافی است بدون هیچ زحمتی با شماره تماس‌های خشکشویی روفرشی در اهواز ارتباط بگیرید تا روفرشی خود را توسط پیک بفرستید و بعد از شسته شدن مجدد توسط پیک تحویل بگیرید و پاکیزگی را به خانه خود به ارمغان آورید.

خشکشویی رو فرشی در شهر اهواز

خدمات خشکشویی روفرشی در اهواز

پاکان لاندری انواع خدمات خشکشویی، بخار شویی، اتوشویی و آبشویی روفرشی در اهواز را برای روفرشی‌ها ارائه می‌دهد که می‌توانید از آن استفاده کنید. تفاوتی ندارند که جنس روفرشی شما از چیست یا در چه ابعادی است. ما روفرشی شما را از نوع ابریشم گرفته تا دوشانل و مخمل و زرکدار و… را در هر اندازه ای که باشد، ۶ متری یا ۹ متری و ۱۲ متری در کم‌ترین زمان برایتان می‌شوییم.

مزیت خشک شویی روفرشی پاکان لاندری

بخارشویی روفرشی در اهواز علاوه بر پیک رایگان، خدمات دیگری هم به منظور رفاه بیشتر مشتریان عرضه می‌کند. خدماتی همچون تک شویی و جدا شویی که باعث می‌شود روفرشی شما به صورت سفارشی و تکی شسته شود. نگران بافت روفرشی نباشید، استفاده از تجهیزات مدرن و پیشرفته سلامت روفرشی و کیفیت کار ما را تضمین می‌کند. خشکشویی فوری در اهواز هم برای روفرشی‌ها وجود دارد و در مواقع ضروری می‌توانید در کم‌تر از چند ساعت روفرشی خود را تمیز و اتو شده تحویل بگیرید.

قیمت خدمات شستشوی روفرشی

پاکان لاندری، خشکشویی آنلاین در اهواز است که به واسطه خدمات عالی که ارائه می‌دهد و قیمت مناسبی که برای خدماتش در نظر گرفته، توانسته رضایت مشتریان را به صورت کاملاً جلب کند. تمامی قیمت‌ها تحت نظر اتحادیه بوده و با ارزان‌تر از سایر خشکشویی های است. البته قیمت خشکشویی روفرشی بسته به جنس و ابعاد آن متفاوت خواهد بود. چنانچه می‌خواهید به صورت فوری و در چند ساعت سفارش شما تحویل شود، باید درصد کمی بیشتر پرداخت نمایید. در صورت داشتن سفارشات زیاد و با حجم بالا، می‌توانید از تخفیفات ویژه هم بهره مند شوید.

خشکشویی رو فرشی در پاکان لاندری اهواز

بهترین خشکشویی روفرشی در اهواز  

کیفیت چیزی است که مشتری از ما می‌خواهد و ما هم با نازل‌ترین قیمت و سریع‌ترین زمان در اختیار مشتریان عزیز قرار می‌دهیم. همین دو فاکتور سبب شده تا پاکان لاندری به بهترین خشکشویی روفرشی در اهواز تبدیل شود و زبانزد همگان باشد. اگر شما هم سفارش شست و شو روفرشی و سایر اقلام خود را دارید، همین حالا اقدام کنید تا از خدمات ویژه پاکان لاندری بهره مند شوید.

خدمات ما در اهواز

تمامی سفارشات خشکشویی و اتوشویی دریافت‌شده در پاکان لاندری، به وسیله به‌ روزترین دستگاه‌ها و تخصصی‌ترین مواد شوینده شسته می‌شوند. در ادامه برخی از خدمات اتوشویی این مجموعه را مشاهده می‌کنید.

پاسخ به سوالات مشتریان ما

آیا لکه بری روفرشی انجام می‌دهید؟

بله، هر لکه ای که روی روفرشی ایجاد شده باشد بدون آسیب و تخریب بافت پارچه تمیز می‌کنیم.

آیا تضمینی برای حفظ کیفیت روفرشی‌ها وجود دارد؟

 بله، کلیه خدماتی که در پاکان لاندری عرضه می‌شود، به صورت تضمینی خواهد بود.

آیا می‌توانم روفرشی را با ماشین لباس شویی بشویم؟

خیر، این کار علاوه بر آسیب به روفرشی ممکن است موجب خرابی لباسشویی شما هم شود.

ارتباط با ما

آدرس دفتر مرکزی پاکان لاندری

ثبت سفارش تلفنی

جهت دریافت خدمات خشکشویی همین حالا با ما تماس بگیرید